Влез |  Регистрация

[ 2 мнения ] 

Съб Мар 24, 2018 12:57 am

Аватар

Здравейте,

Както знаете аз поех ангажимента за нов сайт и форум и цялостно обновяване на платформата на българското бонсай общество.

Благодаря на Петър за огромното гласувано доверие!

В тази тема ще ви давам новини как върви прогреса по изграждането и мигирирането от старата версия както и ще търся обратна връзка от вас на определените етапи.

Ориентирал съм се към Joomla, която според наблюденията ми е е напълно функционална и е достатъчно съвременна, и отговаря на последните технически стандарти в Интернет. Повод за това също е модела на Bonsai Empire, който съм решил да ползвам, тяхния сайт и форум също е изграден върху Joomla.

Също така може да споделяте каквито идеи и виждания имате за бъдещите сайт и форум тук. Нека това бъде общо дело и да възстановим усещането за общност сред всички, колкото и да са малко те, които обичат Бонсай в България.

Поздрави,

Алекс

Върнете се в началото Върнете се в началото
  Профил 

Сря Мар 28, 2018 8:30 am

Аватар

Моето мнение е, че би било хубаво, ако може настоящият форум да се мигрира към новата платформа (каквато и да е тя), ако настоящата версия на phpBB не може "просто" да се ъпгрейдне (слагам просто в кавички, защото знам, че е сложно ;) ) Целта е да не се изгуби всичката информация, натрупала се тук през годините.

Друг вариант е просто да се преориентираме към Фейсбук - със страница и/или група там. Предимството е, че в днешно време (почти) всеки ползва фейсбук, ще сме отворени към повече хора и ще сме по-достъпни и видими за другите бонсаисти по света и ще осъществяваме по-лесно контакти с тях.
Недостатъкът е очевиден - платформа, над която нямаме пряк контрол.

Върнете се в началото Върнете се в началото
  Профил 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа